Reklama | Kontakt |

Villa Riviera ***

Al. Sikorskiego 118, przedmieścia [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:
pokój 1os - 210 PLN
pokój 2os - 200 PLN
apartament - 300 PLN

Opis:
Hotel jest budynkiem 4-kondygnacyjnym. Na parterze znajduje się restauracja, a 3 piętra przeznaczone są na pokoje hotelowe. W hotelu znajduje się winda, która ułatwia poruszanie się po obiekcie gościom hotelowym oraz osobom niepełnosprawnym. Hotel spełnia standardy hotelu 3-gwiazdkowego.

Pokoje:
Hotel Villa Riviera oferuje 27 pokoi dla 50 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy: komfortowe pokoje jednoosobowe, komfortowe pokoje dwuosobowe, pokoje z tarasami, apartament 2 pokojowy, sale konferencyjne od 10 do 300 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę, TV, telefon, internet.

Dodatkowe informacje:
Sale konferencyjne Hotelu Villa Riviera, usytuowana jest na pierwszym piętrze oraz na parterze i jest w stanie pomieścić od 10 do 300 osób. Sala konferencyjna jest najczęściej wykorzystywana do organizacji spotkań firmowych, konferencji i szkoleń oraz imprez okolicznościowych.

Atrakcje w pobliżu:
Hotel Villa Riviera usytuowany przy Alei Gen. Sikorskiego w południowej części Rzeszowa, przy drodze wylotowej z Rzeszowa na Dynów (nr 873). Aleja Sikorskiego jest przedłużeniem uczęszczanej ulicy Tadeusza Rejtana, przy której zlokalizowane są centra handlowe i hipermarkety.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Polecamy tanie noclegi
jmsSTUDIO s.c. Architekt Reszów swiadczy uslugi na terenie Rzeszowa i okolic.
 
English version Villa Riviera in english